Rodoma 1–20 iš 27

Dažniausi klausimai apie masažuoklius

Sportinio masažo pistoletai, dar vadinami mušamaisiais arba fascialiniais masažuokliais, turi galingus variklius ir gali pasiekti gilesnius raumenis, kurie padeda sumažinti raumenų skausmą, nuramina įtampą ir net padeda pagerinti Jūsų judesių diapazoną.
Per kelias minutes masažo pistoletas gali veiksmingai veikti didelėje raumenų grupėje, atlaisvinti raumenų audinius, padidinti kraujo tekėjimą ir padės sumažinti skausmą ir traumų tikimybę.

Galite naudoti masažinį pistoletą kasdien, tačiau nadokite atsargiai, kad nepersistengtumėte. Turėtumėte apriboti naudojimą iki 2 minučių vienai raumenų grupei. Jeigu jaučiate skausmą ar kažkokį jautrumą, nustokite naudoti masažinį pistoletą.

„Galite naudoti masažo pistoletą, jeigu norite sumažinti tam tikrą raumenų įtampą, tačiau naudingiausia jį naudoti po treniruotės, siekiant skatinti atsigavimą ir sumažinti raumenų skausmą”. teigia sporto treneris ir kūno kultūros pedagogas Martynas Pilibavičius.

Masažo pistoletai yra galingi ir gali giliai išmasažuoti raumenų audinį, padidinti kraujo tekėjimą ir pagreitinti atsigavimą. Jie turėtų būti naudojami ne ilgiau kaip dvi minutes, bet kurioje raumenų grupėje. Jie gali būti naudojami 2-3 kartus per dieną.

1. Padeda numalšinti skausmą kaklo, nugaros srityje. Kaklo ir pečių masažuoklis padeda natūraliai kovoti su skausmais.

2. Suteikia palengvėjimą sunkiai pasiekiamose vietose. Kaklo ir pečių masažuoklis suteikia didelį palengvėjimą sunkiai pasiekiamoms nugaros ir kaklo vietose.

3. Padeda sumažinti stresą. Am700 masažuoklis suteiks didelį palengvėjimą nuo streso po sunkios darbo dienos. Stresas gali sukelti koncentracijos trūkumą, o tai juk sumažina jūsų produktyvumą darbe.

4. Lengvai pritaikomas vartotojui. Galite naudoti žiūrėdami televizorių arba gulėdami tiesiog lovoje. Šis masažuoklis taip pat gali būti lengvai transportuojamas į darbo vietą.

5. Padeda nuraminti įsitempusius raumenis. Pagrindinė raumenų standumo priežastis yra pieno rūgšties kaupimasis. Geras masažas padės atsikratyti šio toksino ir pagreitins kraujotaką.

6. Taupo pinigus ir laiką. Nebereikia derinti susitikimo su masažo specialistais kurie yra brangūs šiais laikais.

7. Prieinamas visiems, nes nėra brangus. Kaklo ir pečių masažuoklis tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Jį gali naudoti žmonės praleidžiantys daug laiko prie kompiuterio, biuro darbuotojai, sportininkai, vyresni žmonės, turintys prastą kraujotaką nugaros ar kaklo srityje.

Nėra tinkamo atsakymo, kiek laiko turėtumėte naudoti kaklo masažuoklį. Tai priklauso nuo to, kokios formos yra jūsų kaklas ir ar jaučiate kaklo skausmus. Atliktas tyrimas parodė, kad žmogus gaudavo kasdienį masažą tol kol jis mirė 109 metų amžiaus. Taigi masažą galite atlikinėti pagal individualų poreikį.

masazuokliai

Masažas yra labai geras būdas sumažinti kaklo skausmą per trumpą laiką, o dažnas masažas gali būti ypatingai naudingas. Moksliniai tyrimai parodė, kad 60 minučių masažas du ar tris kartus per savaitę parodė daug naudos žmonėms, kurie turi kaklo skausmus, nei žmonės kurie nedarė 60 minučių masažo kartą per savaitę.

Taip pėdų masažuokliai turi daugybė privalumų, susijusių su gera pėdų sveikata, ir investavimas į gerą pėdų masažuoklį yra geras sprendimas. Keletą privalumų, susijusių su pėdų masažuokliu: jie gali padėti sumažinti įtampą ir stresą. Masažas gali pagerinti kraujotaką.

Palepinkite pėdas ir blauzdas.

pėdų masažuoklis

Atpalaiduokite kojas ir pėdas taip, tarsi joms būtų atliktas profesionalus masažas. Kojų, pėdų masažuoklis yra puiki alternatyva tokiam poreikiui įgyvendinti.

Koks yra geras pėdų, kojų masažuoklis?

pedu ir koju masazuoklis

Tokio tipo masažuoklis yra puiki alternatyva Jūsų namuose arba masažo terapijos klinikoms, sanatorijoms. Galite tiesiog prijungti į elektros lizdą, įkišti kojas į įrenginį ir mėgautis raminančiu masažu. Koks yra geras pėdų masažuoklis? Kokių savybių turi turėti ? Savybės būtų tokios: Minkymas yra naudingas pėdų masažuoklio bruožas. Minkymo efektas pasiekiamas intensyviais rutuliukais esančiais viduje, kurie slysta per pėdų sritį. Giliųjų audinių masažas ramina įtemptus ir įsitempusius raumenis. Oro suspaudimas pėdų masažui suteikia daug privalumų. Jis taip pat mažina raumenų sustingimą. Daro bet kokį masažą labiau efektingą. Ši paprasta funkcija gana daug prisideda prie Jūsų sveikatos. Šilta terapija greitina Jūsų kraujotaką, atlaisvindama krešulius. Tinkamas kraujo tekėjimas pagerina širdies ritmą, kraujospūdį, sužalojimus ir palengvina kitus skausmo požymius. Automatinis laikmatis yra puiki funkcija saugiai naudoti pėdų masažuoklį. Jis užtikrina pakankamą masažo laiką ir išsijungia savaime. Sumažina rankinio naudojimo poreikį. Pritaikymas ir atitikimo masažo metodus suteikia daugiau naudos ir padeda jums atsipalaiduoti labiau. Patirkite minkymo, vibracijos, vakuumo ir šilumos terapiją po ilgos darbo dienos darbo!

Akių masažuoklis stimuliuoja akupunktūros taškus aplink akis ir pagreitina kraujotaką, padeda mažinti raukšles ir didina Jūsų odos elastingumą. Jeigu akių masažuoklį naudosite penkiolika minučių per dieną, masažuoklis gali padėti pašalinti akių maišelius ir tamsius ratilus, kuriuos sukelia nepakankamas miegas ir prasta kraujotaka dėl tam tikrų prežasčių.

Akių masažuokliai skatina akių ląstelių metabolizmą, išlygina raukšles aplink akis, mažina veido mieguistumą ir paburkimą, ramina odą. Tai galiausiai pašviesina odą aplink akis, suteikdama jai jauną blizgesį.

akiu masažuoklis

Ypatingai tinka žmonėms kurie turi blefaritą, nes akių masažuoklis su šildymo funkcija yra gerai pritaikomas kaip šildantis kompresas.

Galvos srities skausmo mažinimas: Akių įtampa gali sukelti galvos skausmą, todėl akių masažuoklis padeda sumažinti galvos skausmą, mažindamas akių įtampą. Jis taip pat veikia aplink akis, masažuodamas akių srtį ir kitus akupunktūrinius taškus aplink veidą, kad visiškai atsipalaiduotų.

Inovatyvus rankų masažuoklis su šildymo funkcija yra ypatingai naudingi tiems, kurie kenčia nuo:

Rankų masažuoklis

 • Rankų nuovargio ir skausmų;
 • Senstančios rankų odos;
 • Rankų šalimo;
 • Artrito atveju;
 • Reumato atveju;

Masažuoklio suteikiama šiluma  gali palengvinti standžius sąnarius, sumažinti raumenų skausmus ir padidinti Jūsų kraujotaką. Mūsų siūlomuose modeliuose yra šilumos funkcija, todėl jie yra labai naudingi.

1. Rankų masažuoklis veikia oro suspaudimu, kad padėtų atpalaiduoti plaštaką ir pirštus. Įrenginyje yra  (3 intensyvumo lygiai)vakuuminis rankų masažuoklis

2. Trys intensyvumo lygiai ir du šildymo lygiai padeda pagreitinti kraujotaką, kad padėtų sumažinti nutirpusias, standžias, šalančias ir skausmingas rankas.

3. Rankų masažuoklis taip pat turi 2 rankų dydžio režimus. Tai reiškia, kad leidžia rankų masažuokliui prisitaikyti prie rankos, kad masažas būtų labiau individualizuotas vyrų arba moters rankoms. Įkraukite vieną kartą ir galite masažuoti rankas, nereikia jaudintis dėl laidų, nes mūsų siūlomas vakuuminis rankų masažuoklis yra įkraunamas.

Šiuo metu kaklo ir pečių masažo pagalvėlių rinkoje yra shiatsu masažo pagalvės. Šios pagalvės yra skirtos kaklo ir pečių juostos sričiai. Tačiau ji yramasažo pagalvėlė pritaikoma daugeliui sričių kaip, nugaros apačiai, pėdoms, kaklo sričiai, kirkšnims. Tai puikus sprendimas visiems, kurie nori dar pigiau atsipalaiduoti po ilgos ar sunkios darbo dienos. Ši masažo pagalvėlė kainuoja vos 23,99 eur.

Celiulito masažas yra specialus masažas, kuris apibūdinamas kaip natūralus būdas pašalinti ar sumažinti celiulitą. Celiulito masažai labai suspaudžia celiulito paveiktas odos vietas. Sakoma, kad šis suspaudimas suskaido toksinus ir riebalus, tuo pačiu ir pagerindamas kraujo apytaką į vietovę.

 • Stiprina imuninę sistemą;
 • anticeliulitinis masažuoklis

  Sulėtėję senėjimo procesai;
 • Toksinai, pašalinti iš organizmo;
 • Storesnė ir stangresnė oda;
 • Pagreitintas metabolizmas.

Be celiulito pašalinimo, su šiuo anticeliulitiniu masažuokliu taip pat galima sumažinti paburkimą ir padėti pagerinti bendrą odos tekstūrą bei kontūrus.